Плями, що залишаються від кави, входять до переліку найгірших. Нам завжди доводиться думати, як видалити плями від кави з улюбленої сорочки чи простирадла. Однак ви здивуєтеся, коли дізнаєтесь, що видалити кавові плями з будь-якої тканини досить просто. Найкраще це те, що всі поради в нашому списку можна легко виконати, використовуючи предмети, доступні вдома.

Тож давайте не будемо  ігнорувати кавову пляму і щось зробимо. Ось 5 найефективніших порад як видалити плями від кави.

ЯК ВИДАЛИТИ ПЛЯМИ ВІД КАВИ ЗА ДОПОМОГОЮ ТОГО, ЩО ЗАВЖДИ Є ПІД РУКОЮ В ВАШОМУ БУДИНКУ.

1. Харчова сода

Хто б міг подумати, що якщо змочити пляму водою, а потім нанести на неї  харчову соду, отримаємо повне очищення тканини? Незважаючи на те, що це працює, ми пропонуємо спочатку очистити пляму за допомогою невеликої кількості миючого засобу, а після підсихання додати харчову соду.

2. Содова вода

Ми знали, що содова вода є досить ефективною проти жирових плям, але  вона також може легко видалити плями від кави. Все, що вам потрібно зробити, це змочити пляму водою, потім додати трохи солі і, нарешті, залити це місто содовою водою.

3. Оцет

Так, оцет також буде чудово працювати! Тут вам доведеться промити забруднену частину  тканини холодною водою, а потім просто нанести оцет на цю ділянку. Далі надайте можливість  пральній машині виконати решту роботи.

4. Пральний порошок або миючий засіб для посуду

Люди запевняють, що це  працює на кавових плямах, але завжди отримають негативні результати. Хитрість в тому, що обидві ці повсякденні речі працюють, якщо  їх застосувати негайно, як тільки з’явиться пляма від кави. Ви також можете спробувати замочити оброблену тканину в холодній воді приблизно на 3 – 5 хвилин, а потім почати вичищати кавову пляму. Якщо це не допоможе, ви можете замочити тканину в теплій воді приблизно на 15 хвилин, перш ніж терти.

5. Видалення плям від кави за допомогою WD-40

Навіть якщо у вас вдома немає цього магічного продукту, його легко знайти в роздрібних торгівельних точках або продуктових магазинах. Навіщо застосовувати цей засіб, маючи альтернативні, які вже є вдома? WD-40 допоможе не тільки у випадку з простим простирадлом або одягом, але також може видалити плями від кави з різних поверхонь, таких як плитка, шкіра та килими. Перш ніж використовувати WD-40 на будь-якому матеріалі, зробить тестування на його окремій частині або зразку, особливо якщо це стосується одягу та килимів. Цей продукт може підходити не для всіх матеріалів.

Незалежно від того, яку з цих 5 порад ви використовуєте, завжди слід пам’ятати – чим швидше ви реагуєте, тим легше буде видалити плями від кави.