tracking

Як зупинити корозію вашого автомобіля

Ви знаєте, що ваш автомобіль потрібно обслуговувати частіше, вам буде цікаво, як зупинити корозію до того, як вона зіпсує вашого улюбленця.

Ви бачите непривабливі коричневі плями, що з’являються з нізвідки у випадкових місцях вашого автомобіля? Не хвилюйтеся – іржа це просто поєднання води, кисню та солі, і вона повністю виліковна. Незважаючи на те, що цей процес ненавидить кожен власник автомобіля, йому доведеться зціпити зуби і зробити свій автомобіль таким же вишуканим, як і раніше. Ми в свою чергу можемо познайомити вас з деякими методами технічного обслуговування та магічним продуктом, відомим як WD-40.

Миття та нанесення воску на автомобіль кожні 2 тижні

Одне твердження про іржу це те, що вона любить вологу погоду.  Якщо в вашій місцевості багато дощів або ви живете поруч з водоймою, ви маєте неухильно дотримуватися цієї поради.

Не купуйте собі засоби для миття автомобілів і не використовуйте господарське мило для цієї роботи. Проблема з обома цими продуктами полягає в тому, що вони не можуть зупинити корозію та навпаки дозволяють розповсюджуватись їй по всій дорогій автомобільній фарбі.

Замість цього вам потрібно зняти з автомобіля попередній воск, а потім знову вимити і почистити машину та нанести новий шар воску. Після того, як автомобіль висохне, використайте автомобільний чохол для захисту поверхні вашої машини.

Покриття WD-40 ділянок, схильних до іржі

Тепер, коли ви зробили своїй машині невеликі «спа-процедури», прийшов час зупинити корозію. Це дуже просто, потрібно лише покрити ваш автомобіль невеликою кількістю WD-40 в найбільш схильних до іржі місцях. Хоча воску було б достатньо, WD-40 подбає про те, щоб ваш автомобіль був повністю захищений від іржі, навіть якщо прямо у вас в гаражі йде дощ.

WD-40 працює таким чином, що запобігає потраплянню вологи в тріщини і щілини вашого автомобіля, постійно зберігаючи їх сухими. Це означає, що на вашому автомобілі буде окислюватися нуль міліметрів металу, а ви витратите нуль гривень на технічне обслуговування або заміну деталей.

Ви можете зробити більше та використати WD-40 зі зручною тонкою трубочкою, щоб додати захист від іржі на найдрібніші елементи вашого автомобіля, такі як гвинти і гайки. Просто нанесіть WD-40 поверх цих елементів і зітріть залишки, якщо нанесли занадто багато продукту.

Будь ласка, ретельно мийте руки, якщо вони вступали в прямий контакт з продуктом.

Вживайте заходи безпеки відповідно до мінливої погоди

Вологість не є єдиним винуватцем в утворенні іржі. Ви можете побачити такий самий ефект на вашій дорозі, коли надворі сніг. У такому кліматі є велика кількість солі, тому корозія повільно починає псувати вашу машину, поки ви грієтесь з дороги біля каміна.

Знову ж таки, прості 3 засоби виконають роботу за вас. Миття, віск і WD-40! Регулярно застосовуйте ці процеси на своєму автомобілі, і вам не потрібно буде витрачати час на пошук відповіді «як зупинити корозію»!

 

 

 

Контакти

ТОВ «МейнПак», Yкраїна, 14021, м. Чернігів вул. Широка, 2

© 2021 WD-40 Company