tracking

ЯК OЧИСТИТИ КОЛЕСА КОЛЯСКИ?

Вам необхідно ретельно очистити колеса коляски, щоб забезпечити її бездоганне використання з очевидних гігієнічних міркувань. Під час щоденних прогулянок колеса коляски стикаються з усіма забруднюючими елементами і забрудненнями, присутніми в навколишньому середовищі. Від бруду до піску, від смоли до дощу – існує безліч факторів, які забруднюють вашу коляску, а також роблять її більш стомленою у використанні, як для тих, хто її штовхає, так і для вашої дитини.

Ці міркування спонукають нас уважно вивчити різні компоненти цього невеликого транспортного засобу і належним чином подбати про нього, щоб вирішити проблеми, які може викликати кожен з факторів, згаданих вище. Звичайно, найбільше страждають колеса і відповідно гальмівна система з блокуванням, але можуть бути пошкоджені і інші компоненти, зокрема, шарніри, які дозволяють складати коляску і розміщувати її в менших просторах.

МАТЕРІАЛИ, ЯКІ БУДУТЬ ВАМ ПОТРІБНІ:

WD-40 Specialist Очисник для велосипедів

Щітка з м’якою щетиною

WD-40 Specialist Знежирювач швидкої дії

Оливкова олія

Універсальний аерозоль WD-40

Фен

Шпатель

WD-40 Specialist Водостійка силіконова змазка

КРОК 1: ОГЛЯД КОЛЯСКИ

ЯК OЧИСТИТИ КОЛЕСА КОЛЯСКИ?

Перед очищенням коліс коляски уважно огляньте її, починаючи з коліс. Перевірте, чи немає на них слідів смоли або жувальної гумки, чи легко вони обертаються або виникають труднощі. Передні колеса так само повертаються, або необхідно перевірити легкість, з якою вони обертаються навколо своєї вертикальної осі. Потім перейдіть до інших з’єднань і петель, які можуть мати окислені металеві частини або мати сліди піску або землі. Нарешті, перевірте стан тканини і матеріалу сидіння.

КРОК 2: ОЧИЩЕННЯ

ЯК OЧИСТИТИ КОЛЕСА КОЛЯСКИ?

Якщо необхідно очистити колеса коляски, спочатку виконайте загальну промивку (або тільки забруднених частин) за допомогою Очищувача для велосипедів WD-40 Specialist використовуючи м’яку щітку. Потім дайте колясці просохнути, особливо деталям із тканини.

КРОК 3: ВИДАЛЕННЯ ЖИРНИХ ПЛЯМ ТА ІНШОГО БРУДУ

ЯК OЧИСТИТИ КОЛЕСА КОЛЯСКИ?

Колеса можуть бути укомплектовані «суцільними» шинами або надувними. Їх поверхню необхідно ретельно перевірити. Якщо ви помітили жирні плями, ви можете нанести Знежирювач швидкої дії WD-40 Specialist, який базується на розчиннику і швидко видаляє жир, масло і бруд, не залишаючи слідів. Він діє відразу при контакті і легко змивається. Колеса з надувними шинами слід перевірити і при необхідності накачати.

КРОК 4: СМОЛА, ЖУВАЛЬНА ГУМКА І КЛЕЙ НА КОЛЕСАХ

ЯК OЧИСТИТИ КОЛЕСА КОЛЯСКИ?

Щоб очистити колеса коляски від плям смоли, їх можна легко розчинити, змочивши їх оливковою олією і потім видаливши ганчіркою. Затверділу жувальну гумку слід розм’якшити феном, а потім видалити шпателем, а клей легко видалити за допомогою Універсального аерозолю WD-40 з подальшими кількома проходами ганчіркою. У будь-якому випадку, як тільки ви закінчите, оббризкайте весь протектор цим продуктом, а потім протріть ганчіркою, щоб завершити очищення.

КРОК 5: ЗМАЩЕННЯ КОЛІС

ЯК OЧИСТИТИ КОЛЕСА КОЛЯСКИ?

Колеса обертаються навколо своєї осі обертання, а передні також повертаються на двох вертикальних штифтах. Попередньо очищені осі обертання можна змастити Водостійкою силіконовою змазкою WD-40 Specialist, яка не притягає бруд і захищає від вологи після швидкого висихання. Передні колеса необхідно зняти з опори, на якій вони обертаються. Опору слід змастити тим же продуктом, перш ніж знову вставляти обертальний штифт. На цьому етапі також корисно змастити гальмівний важіль блоку і його робочі механізми.

КРОК 6: З’ЄДНАННЯ І ШАРНІРИ

ЯК OЧИСТИТИ КОЛЕСА КОЛЯСКИ?

Коляски мають безліч шарнірів, які виконують різні функції: вони адаптують форму і розмір сидіння до потреб дитини, дозволяють переміщати чохол, складають різні частини, щоб завантажити коляску в машину або розмістити її в невеликому приміщенні вдома. Кожне з цих з’єднань необхідно перевірити на наявність сторонніх тіл, а потім змастити. Це необхідно робити незалежно від того, пластиковий або металевий стик. Ви можете нанести невелику кількість Водостійкої силіконової змазки WD-40 Specialist на кожну з них, щоб найкраще відновити рух. Якщо на металевому з’єднанні спостерігається деяке окислення, нанесіть трохи Універсального аерозолю WD-40 перед використанням згаданого вище мастила.

КРОК 7: ПОКРИТТЯ І ТКАНИНИ

ЯК OЧИСТИТИ КОЛЕСА КОЛЯСКИ?

Якщо первісного прання з миючим засобом виявилося недостатньо для видалення плям, перевірте, чи знімається обробляєма частина. Якщо так, віднесіть її до професійного майстра з видалення плям, тому, що з нею потрібно поводитися відповідним чином.

Тепер ви знаєте, що треба робити, щоб гарно очистити колеса коляски та подовжити строк дії її бездоганного використання.

Контакти

ТОВ «МейнПак», Yкраїна, 14021, м. Чернігів вул. Широка, 2

© 2021 WD-40 Company