tracking

Посібник для початківців: Чому важливо чистити велосипед?

Коли хтось каже, що велосипед потребує постійного технічного обслуговування, люди сприймають це як сигнал, щоб застосовувати змазки на своїх велосипедах. Більшість людей не усвідомлює, що обслуговування велосипедів виходить за межі змащування ланцюга, налаштування та витирання вологи з велосипеда.

У цій статті ми обговорюємо, чому важливо чистити велосипед.

Чому важливо чистити велосипед?

Велосипед – це сукупність різноманітних рухомих частин і, таким чином, може легко накопичувати пил, сміття та бруд. Це вимагає значного догляду, щоб запобігти його накопиченню та забеспечити  оптимальне функціонування. Ось чому також потрібно час від часу мити велосипед, щоб переконатися, що він залишається в ідеальній формі.

Хоча чистка велосипеда може здатися незначним кроком, це важливо для профілактичного обслуговування. Професійні велосипедисти завжди миють свої велосипеди щодня, а деякі навіть миють їх після кожної гонки чи їзди. Вони роблять це, щоб отримати найкращі показники своїх велосипедів.

Зазвичай не потрібно мити велосипед щодня, та слід спробувати помити його кілька разів кожного сезону. Після того, як ви це зробите вам може здатися, що це зовсім небагато, але це дуже важливо з точки зору обслуговування.

У спекотні літні дні велосипедист може сильно пітніти, і краплі поту можуть попадати на велосипед кожного разу, коли він зупиняється на світлофорі, перехресті або просто коли знімає шолом. Піт легко може пробитися в куточки і щілини вашого велосипеда.

Він навіть може накопичуватися на сталевих та алюмінієвих компонентах вашого велосипеда і повільно спричиняти корозію. Хоча цей вид впливу вологи може не бути очевидним, це призводить до корозії, що може пошкодити ваш велосипед.

Крім того, якщо ви подивитеся на нижні кронштейни, гальмівні супорти та гарнітуру, ви, мабуть, побачите там накопичений бруд. Це трапляється здебільшого, коли велосипедист раз у раз не очищує свій велосипед. Якщо ви не видалите цей дорожній бруд негайно, він може пошкодити захисний шар мастила на велосипеді та оголити його зовнішні елементи.

І нарешті, ви повинні переконатися, що ланцюг вашого велосипеда є світлим  та блискучим. Якщо  ланцюг виглядає чорним і жирним, то, швидше за все, ви не чистите велосипед так регулярно, як це слід було б робити.

У той час як ваш велосипед потребує змазки, щоб він працював плавно і без шуму, його потрібно також очищати і після змащування. Надлишки мастила на ланцюзі можуть накопичувати пил і сміття, що може впливати на функціональність ланцюга і перешкоджати плавному переміщенню.

Якщо ви регулярно чистите та знежирюєте велосипедний ланцюг, ви можете бути переконані, що дорожній бруд не зношуватиме ланки та ролики передчасно.

Догляд за велосипедом – це простий і необхідний процес,  він може значно покращити профілактику та допомогти вашому велосипедному функціонуванню якнайкраще.

WD-40 Bike – це спеціально вироблений асортимент велосипедних виробів, який допомагає велосипедистам чистити, змащувати та захищати свій велосипед у будь-яких умовах.

Контакти

ТОВ «МейнПак», Yкраїна, 14021, м. Чернігів вул. Широка, 2

© 2020 WD-40 Company