Ті, хто захоплюється спортом, знають, наскільки сильно можуть забруднитися їхні котушки після цілодобової риболовлі: грунт, пісок, залишки поля або приманки, сіль і вода можуть сильно погіршити стан котушки і можуть завдати серйозної шкоди вашому спорядженню, якщо його недооцінити (що в багатьох випадках є теж досить дорого). По -перше, важливо розрізнити: існує значна різниця між причинами деградації котушок, що використовуються для прісноводного рибальства, та морського промислу.
Останні піддаються набагато більшому стресу через залишки сольового розчину, тому до них потрібно ставитися більш обережно. Друга відмінність стосується якості котушки. Сьогодні на ринку також є дуже складне обладнання, яке, з одного боку, має більший захист від зовнішньої агресії, але має особливо складні вузли, з іншого. Це потрібно врахувати, перш ніж щось розбирати. Гарне обслуговування завжди важливо: як планове обслуговування після риболовлі, так і позачергове обслуговування в кінці сезону.
Зніміть дротяну котушку, відкрутивши центральний гвинт і перевірте її як зовні, так і ззаду у напрямку до механізму котушки. Після видалення сторонніх елементів за допомогою невеликої щітки, ви можете занурити механізм (навіть з намотаним дротом) у дистильовану воду на кілька годин. У багатьох випадках з’являються інші залишки. Якщо котушку використовувати для риболовлі в морі, на її поверхні з’явиться солоне суцвіття. Потім котушку необхідно промити і висушити тканиною з мікроволокна, а потім паперовими рушниками у всіх її частинах. Не змащуйте фрикційний блок.
Кожного разу, коли ви вирушаєте на риболовлю, мінімальне «обов’язкове» чищення полягає в пропусканні тканини з мікроволокна, змоченої невеликою кількістю води, на зовнішній стороні котушки. Зазвичай цього достатньо для регулярного використання. Кожні п’ять -сім застосувань ми пропонуємо дотримуватися чищення за допомогою невелике змащення видимих рухомих частин, тобто тих, які ви можете побачити в котушці після її зняття . Ми пропонуємо використовувати спеціалізовану водостійку силіконову змазку WD-40, яка має чудові очищаючі та змащувальні властивості, щоб забезпечити ідеальне переміщення Забезпечує відмінне змащення та захищає від вологи після швидкого висихання. Його формула сумісна з усіма металами, пластмасами, гумою та деревиною. Зокрема, змастіть центральний вал у його основі.
Особливу увагу слід приділити заставі, яку тисячі разів використовують протягом сезону риболовлі. Відкриття та закривання повинні бути регулярними і вільними від зайвого місця. Спочатку очистіть шви за допомогою багатофункціонального продукту WD-40, а потім змастіть їх спеціалізованою водостійкою силіконовою змазкою WD-40. Нанесіть кілька крапель продукту також на шпульку, яка в кращих моделях оснащена невеликим внутрішнім підшипником
Розберіть ручку, знявши гайку (або іншу систему блокування) на протилежній стороні котушки, а потім витягнувши її. Для змазування головки котушки, рукоятки, вала та сидіння для обертання використовуйте ті ж вищевказані продукти, які зазвичай обладнані невеликим кульковим підшипником. З’єднання, що дозволяє скласти ручку до корпусу котушки, також слід змастити.
Відкриття барабана – це експертна операція, тому зазвичай краще звернутися до професіонала. Однак багато барабанів все ще можна змащувати, якщо вони мають отвір, куди можна наносити мастило. Деякі мають невеликий гвинтовий ковпачок поза корпусом, інші мають невеликий отвір на тримачі котушки. Використовуйте ці отвори для нанесення невеликої кількості WD-40 сухе мастило з PTFE
, що зменшує тертя та знос механізмів. Якщо ви фахівець (але тільки в цьому випадку), кожні два -три сезони риболовлі може бути корисним змащувати всередині котушку, обережно відкриваючи її. Зверніть увагу, як у внутрішніх механізмах вже є трохи жиру. Поповніть його, додавши вищезгаданий продукт. Під час повторної збірки будьте обережні, щоб розташувати різні внутрішні компоненти в точному порядку.
Після завершення технічного обслуговування рухомих частин і, можливо, внутрішніх, очистіть всю котушку від надлишків мастила, затягніть усі видимі гвинти відповідними викрутками і, нарешті, розпорошіть шар спеціалізованого водостійкого силіконового мастила WD-40 , яке необхідно «розтягнути» і практично витерти тканиною та паперовими рушниками. Під час будь -якого зимового зберігання не забудьте тримати котушку в приміщенні та захищати від пилу.
Ограничение ответственности
Представленная на сайте информация по способам применения WD-40 была предоставлена производителю WD-40 конечными пользователями продукции. Указанные способы применения не были протестированы непосредственно компанией WD-40. Таким образом, не являются рекомендацией по использованию от компании WD-40. Всегда следуйте инструкции по применению и принимайте во внимание предупреждения, напечатанные на упаковке продукции.
January 1, 1970
October 13, 2021
September 24, 2021
© 2024 WD-40 Company.
Всі права захищені