tracking

ЯК ЗБЕРІГАТИ САДОВИЙ ШЛАНГ ДЛЯ ПОЛИВУ ВЗИМКУ

Після літніх веселощів на свіжому повітрі, з наближенням холодної погоди, настав час подумати про те, як підготувати свій садовий простір до зими. В тому числі подбати про садові шланги і дізнатися як правильно від’єднувати садовий шланг взимку. Зима може бути суворою для вуличних меблів та іншого садового обладнання, тому ви повинні вжити належних заходів, щоб захистити та підтримувати їх належним чином.
Одним з найважливіших пунктів, які слід враховувати, плануючи зиму, є ваш поливний шланг. Оскільки він підключений до вашої мережі водопостачання, будь-які проблеми з ним можуть призвести до катастрофічних подій пізніше в зимові місяці. Отже, що вам потрібно зробити, щоб уникнути цього? Дотримуйтесь зручного покрокового посібника нижче, щоб дізнатися, як від’єднати садовий шланг взимку.

Що Вам знадобиться

Крок 1: ВІДКЛЮЧИТЬ ВОДОПОСТАЧАННЯ

Оскільки вода при замерзанні розширюється, якщо у вашій шланговій трубі залишиться рідина, вона може лопнути і пошкодити саму трубу. Отже, для початку, після того, як закінчиться садова пора, вам слід перекрити зовнішнє водопостачання.
Для цього знайдіть внутрішній запірний клапан і поверніть його проти годинникової стрілки, поки не відчуєте опір. Якщо ручка важко повертається, скористайтеся плоскогубцями та Багатофункціональний продукт WD-40, щоб обережно послабити клапан.

garden hose winter 1

Крок 2: ЗБЕРІГАЙТЕ ВАШ ШЛАНГ ВЗИМКУ ПРАВИЛЬНО

Тепер, коли постачання води припинено, ви можете витягти шланг із зовнішнього крана. Перед тим як прибрати його на зберігання, бажано швидко перевірити весь шланг на наявність зазубрин, порізів або опуклостей. Ці ознаки можуть свідчити про знос, тому, якщо ви помітили їх, можливо, настав час замінити шланг.
Якщо немає видимих ​​ознак пошкодження, ви повинні ретельно протерти шланг. Використовуйте чисту м’яку тканину, покриту Багатофункціональний продукт WD-40, щоб протерти всю зовнішню поверхню шланга. Він швидко проникне всередину і видалить будь-який бруд, а також залишить захисний водовідштовхувальний шар. Після того, як шланг повністю висохне, зберігайте його в чистому сухому місці, де немає гострих предметів, наприклад, в сараї або гаражі.

garden hose winter 2

Крок 3: ЗОВНІШНЄ ОЧИЩЕННЯ КРАНА

Тепер, коли шланг підготовлений і відведений, наступним кроком є очищення крана. Перевірте кріплення на наявність ознак пошкодження або іржі.
Якщо іржа помітна, розпиліть Багатофункціональний продукт WD-40 на поверхню та обережно видаліть залишки металевою щіткою. Після того, як ви почитили кран, ви можете придбати ізольовану кришку для крана. Це корисний захисний рукав який збереже ваші труби від пошкоджень в результаті низьких температур і замерзлої води.

garden hose winter 3

Висновок

І ось воно! Повністю підготовлений шланг, готовий до зберігання до весни. Сподіваємося, вам знадобився цей посібник. Якщо ви шукаєте більше способів, за допомогою яких WD-40® може допомогти вам підготуватися до зими цього року, чому б не дізнатися, як проводити технічне обслуговування газонокосарки

Контакти

ТОВ «МейнПак», Yкраїна, 14021, м. Чернігів вул. Широка, 2

© 2021 WD-40 Company