tracking

ЯК ПРАВИЛЬНО ДОГЛЯДАТИ ЗА РОЛИКАМИ?

Будь-який пристрій, який часто використовується, з часом зношується. Також сильному забрудненню піддаються роликові ковзани, які використовуються на вулиці. Забруднення та знос, викликані неуважним відношенням до технічного обслуговування, можуть ускладнити поворот або навіть блокувати колеса ковзанів. Це може значно погіршити задоволення від катання або призвести до інших проблем. Догляд за роликовими ковзанами означає захист себе, та продовжити їх термін служби. Але коли і як потрібно доглядати за роликовими ковзанами і наскільки це складно? За допомогою Багатофункціональний продукт WD-40 очистити, змастити та захистити ковзани не так вже й складно. Однак регулярні перевірки та правильне зберігання також є частиною правильного догляду за роликовими ковзанами.

Що Вам знадобиться

Крок 1: ВИЗНАЧИТЬ СТАН РОЛИКІВ

Як часто вам доведеться доглядати за роликовими ковзанами, залежить від стану, в якому вони знаходяться. Тому має сенс іноді перевіряти їх стан до або після кожної подорожі. Для цього спочатку слід подивитися на колеса таі гальмівний блок. Чи є ознаки сильного зносу, забруднення чи навіть ослаблені гвинти? Якщо на колесах утворилися краї, їх слід замінити. Змінні ролики та замінні гальмівні блоки можна зручно замовити в Інтернеті та встановити за допомогою шестигранного ключа. Забруднення в кулькових підшипниках візуально не видно. Але вони стають помітними через незвичайні звуки руху та млявість коліс.

how to take care of inline skates 1

Крок 2: ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ РОЛИКІВ ШЛЯХОМ ЇХ ОЧИЩЕННЯ

Якщо ролики настільки забруднені, що не видно ознак зносу, пора їх почистити. Але краще це зробити набагато раніше. Башмаки, колеса та гальмівний блок спочатку слід протерти вологою ганчіркою. Якщо цього недостатньо, ви також можете використовувати щітку для взуття. Для очищення кулькових підшипників необхідно спочатку зняти колеса. Після цього ви можете очистити їх за допомогою Багатофункціональний продукт WD-40 без додаткового демонтажу.

how to take care of inline skates 2

Крок 3: ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ РОЛИКІВ З МАСТИЛОМ ТА ІНСТРУМЕНТАМИ

Завдяки очищенню Багатофункціональний продукт WD-40 шарикопідшипники вже змащені і захищені від іржі. Тепер ви можете повернути колеса на місце. Ви також можете підтримувати роликові ковзани, змінюючи ролики місцями. Це робиться шляхом заміни найбільш сильно зношених роликів на позиції найменш зношених. Потім ви закручуєте всі гвинти і розбризкуєте на них трохи Багатофункціональний продукт WD-40, щоб змастити їх. Змащування слід проводити тільки після затягування гвинтів, щоб вони не могли випадково ослабнути.

how to take care of inline skates 3

Крок 4: ОБСЛУГОВУЙТЕ РОЛИКИ З ЗАХИСТОМ ВІД ІРЖІ

Використовуючи Багатофункціональний продукт WD-40 для очищення та змащування, цей крок фактично вже відбувся. Однак якщо є металеві деталі, які ще не оброблені Багатофункціональний продукт WD-40, ви повинні зробити це на цьому кроці. Це захищає ковзани від пошкоджень, викликаних корозією, і значно подовжує термін їх служби. Ви також можете зробити це, якщо роликові ковзани намокли під час їзди по мокрій поверхні або під дощем. Багатофункціональний продукт WD-40 витісняє воду і таким чином запобігає ржавінню деталей.

how to take care of inline skates 4

Крок 5: ПОВТОРЮЙТЕ ПЕРЕВІРКУ РЕГУЛЯРНО

Краще перед кожною поїздкою візуально перевіряти, чи потрібно доглядати за своїми роликовими ковзанами. Ті, хто часто не знаходить часу, повинні перевіряти хоча б раз на місяць. Для ковзанів, які використовуються рідко, доцільно приділяти більше уваги змащенню з’єднань і гвинтів, ніж зносу. Нарешті, тривале зберігання також може вплинути на ковзани. Таким чином, ви можете використовувати роликові ковзани з належним доглядом навіть після тривалого періоду часу.

how to take care of inline skates 5

Крок 6: ПРАВИЛЬНЕ ЗБЕРІГАННЯ

Ролики слід зберігати в сухому місці при постійній температурі. Якщо у вашій взуттєвій шафі достатньо місця, ви можете їх зберігати прямо в ній. Якщо місця мало, ідеально підходять підвал або інші комори. Взуття бажано набити газетою, особливо якщо воно зберігається тривалий час, наприклад, взимку. Це запобігає утворенню цвілі всередині через вологу. У той же час це також зберігає форму взуття, якщо його можна зігнути в положенні лежачи.

how to take care of inline skates 6

РОЛИКИ ЗБЕРЕЖУТЬ СВІЙ ВИГЛЯД

Перш за все, візуальний огляд повинен визначити пошкодження та можливу необхідність технічного обслуговування. Бруд у кулькових підшипниках можна легко розпізнати за незвичайними звуками руху. Тоді вам неодмінно слід почистити ковзани. Для цього використовується волога ганчірка і, можливо, щітка для взуття. Таким чином, ви можете легко дістатися до всіх забруднень і легко їх видалити. Кулькові підшипники слід очищати Багатофункціональний продукт WD-40. Потім ви можете зібрати ковзани назад і закрутити всі гвинти. Якщо ще залишилося щось, що може заржавіти, ці деталі ще можна змастити Багатофункціональний продукт WD-40. Стан роликових ковзанів слід регулярно перевіряти і зберігати в сухому місці.

Контакти

ТОВ «МейнПак», Yкраїна, 14021, м. Чернігів вул. Широка, 2

© 2021 WD-40 Company