tracking

ЯК РОБИТИ ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ АВТОБУДИНКУ?

Обслуговування автобудинку має важливе значення для життя автомобіля. Чистий автофургон – це транспортний засіб, який їздить правильно і безпечно. Зазвичай туристи ретельно обслуговують автобудинок перед зимівлею, після зимівлі, перед великими від’їздом і поверненням з нього.

Не забудьте свій жовто-синій балончик, коли вирушаєте у відпустку! Дійсно, для щасливих власників автобудинків Універсальний продукт WD-40 може виявитися потужним помічником при проведенні різних робіт з технічного обслуговування: видалення слідів смоли, миття корпусу, роз’ємів, що направляють ящики та елементи петель … Зрештою, автобудинок – це маленький будинок на колесах, а в кожному будинку є синьо-жовтий аерозоль!

WD-40 і його серія WD-40 Specialist також їдуть з вами, щоб все працювало безперебійно! На додаток до Універсального продукту WD-40 ми також рекомендуємо використовувати Силіконову змазку WD-40 Specialist для обслуговування ущільнень і Очисник контактів WD-40 Specialist для обслуговування з’єднань. Використовуйте Білу літієву змазку WD-40 Specialist  для зимівлі і догляду за автобудинком! Це мастило буде дуже корисне для захисту батарейних відсіків, петель і направляючих сидінь.

Що Вам знадобиться

group product image

Крок 1: ОЧИСТІТЬ ЗОВНІШНЮ ЧАСТИНУ БУДИНОЧКА НА КОЛЕСАХ

Перший етап обслуговування автобудинку на колесах, його прибирання після повернення з поїздки / на час зимівлі. Залежно від фарби, що використовується на вашому автофургоні, не можна допускати використання мийки високого тиску. Замість цього використовуйте телескопічну щітку, щоб очистити зовні і дістатися до даху, в супроводі мильної води (підійде рідина для миття посуду!). Протерти, сполоснути і висушити! Коли дах висохне, не забудьте перевірити стики мансардного вікна, званого світловим люком. Гідроізоляція – це повсякденна боротьба в кемпінгу, краще переконатися, що все просохло до наступної поїздки! Якщо щось піде не так, зверніться до свого механіка або дилера!

зовнішнє очищення автобудинку

Крок 2: ОЧИЩЕННЯ ДИСКІВ АВТОБУДИНКУ

Після того, як зовнішня частина стане чистою, продовжите обслуговування автобудинку, очистивши диски і хромовані деталі. Для цього використовуйте Універсальний продукт WD-40, він видалить всі залишки бруду і змусить ваші хромовані диски сяяти. Спочатку добре струсіть засіб, потім розпорошіть його на серветку з мікрофібри і протріть. Нарешті, витріть надлишки чистою тканиною або сопаліном. Ваш хром і диски повинні сяяти!

очищення дисків автобудинку

Крок 3: ДОГЛЯД ЗА СТИКАМИ АВТОБУДИНКУ

Під час зимівлі вашого фургона і коли він виїжджає, ми радимо вам перевіряти і підтримувати ущільнення, щоб забезпечити його водонепроникність. Для цього потрібно захистити дверні та віконні ущільнювачі за допомогою Силіконової змазки WD-40 Specialist. Вона запобіжить розтріскуванню стиків і захистить їх від холоду і морозу. Добре струсіть продукт, потім оббризкайте всі ущільнення подовжувальною трубкою. За допомогою ганчірки розподіліть продукт по всьому ущільненню.

догляд за стиками автобудинку

Крок 4: ОЧИСТІТЬ І ВІДНОВІТЬ ЕЛЕКТРИЧНИЙ КОНТАКТ

Універсальний продукт WD-40 не проводить струм (витримує до 43000 В) і відновлює провідність електричних контактів. Вимкніть електроприлад, розпорошіть продукт, дайте йому попрацювати і, нарешті, просушіть серветкою з мікрофібри, і все готово! Іншою альтернативою є використання Очисника контактів WD-40 Specialist, який був розроблений спеціально для електричних матеріалів. Головна перевага цього продукту – швидке висихання. Цей продукт використовується так само, як і універсальний продукт, коли ланцюг не підключений до джерела живлення. Він видаляє залишки, бруд і конденсат, щоб ретельно очистити і відновити електричний контакт.

очистіть та відновіть електричний контакт

Крок 5: ДОГЛЯД ЗА НАПРАВЛЯЮЧИМИ І ПЕТЛЯМИ АВТОБУДИНКУ

Нарешті, завершіть обслуговування автобудинку, змастивши всі петлі та направляючі ящиків і сидінь. Для цього ви можете вибрати між Універсальним продуктом WD-40 або Білою літієвою змазкою WD-40 Specialist! Останній забезпечить стійке змазування та ідеально підходить для механізмів з високими навантаженнями, що зазнають впливу зовнішніх умов. Сильно струсіть продукт і розпорошіть його прямо на направляючу або петлю за допомогою подовжувальної трубки. Потім задійте механізм, щоб продукт проникав всередину, і справу зроблено!

ВИСНОВОК:

Догляд за автобудинком з WD-40 – це просто!

Використовуйте продукти WD-40 та WD-40 Specialist для обслуговування автобудинку! Продукція продовжить життя елементів вашого автофургона. Радимо завжди мати в бардачку Універсальний продукт WD-40. Він може бути вам корисний навіть за сотні кілометрів від дому!

Остання порада: Біла літієва змазка WD-40 Specialist також може наноситися на батареї, щоб захистити їх!

обслуговування направляючих і петель автобудинку

ОЗНАЙОМТЕСЯ З ІНШИМИ ПОРАДАМИ

Текст: Ознайомтеся з іншими корисними порадами в розділі БЛОГ нашого сайту.

Контакти

ТОВ «МейнПак», Yкраїна, 14021, м. Чернігів вул. Широка, 2

© 2021 WD-40 Company