tracking

Як побудувати дерев’яну хатку для кроликів?

Все більше і більше людей вибирають кроликів у якості домашніх тварин, тому ми подумали, що настав час спробувати побудувати дерев’яну хатку для кроликів. В основному існує два типи кролячих будиночків:

  • критий будиночок для кроликів
  • відкритий кролячий будиночок

Перші – це, по суті, клітки з підстилкою, зоною для сну, поїлкою та годівницею, і їх призначення – розмістити тварину вночі або за нашої відсутності, щоб воно не завдало шкоди. Другий зазвичай більший і більш структурований і призначений для використання на свіжому повітрі, щоб кролик міг проводити час на відкритому повітрі, контактуючи з землею, але при повній безпеці та певній свободі. Звичайно, будки для розведення – це інша справа, і ця конструкція не підходить для розведення кроликів. Давайте подивимося, як побудувати кролячу хатку.

Що Вам знадобиться

Крок 1: ПРОЄКТУВАННЯ ЗОВНІШНЬОЇ КРОЛЯЧОЇ КЛІТКИ

Будинок для кроликів повинен бути побудований на двох рівнях: рівень землі не має підлоги, щоб кролик міг насолоджуватися трав’янистим ґрунтом у саду, а будиночок встановлений на колесах, щоб його можна було перемістити до сухого місця, коли ідуть дощі. Пандус, що з’єднує підлоги, дозволяє кролику підійматися й опускатися вниз і управляється за допомогою важеля, щоб запобігти падінню кролика при переміщенні клітки по саду. Верхній рівень, підтримуваний чотирма ніжками, є справжнім «будинком» з просторою підлогою та закритим відділенням, куди кролик може відступити. Весь рівень землі оточений дротяною сіткою, щоб запобігти втечі тварини і захистити її від хижаків. Верхній рівень обладнаний великою сіткою, і дах можна підняти, щоб очистити внутрішню частину будки та вийняти кролика, коли це необхідно. Дві ручки з боків дозволяють переміщати кожух. Готова хатка має розміри 1000 × 500 мм і має висоту 1100 мм з односхилим дахом.

how to build a wooden rabbit hutch step 1

Крок 2: БУДІВНИЦТВО СТРУКТУРИ

Конструкція побудована з використанням соснових смуг різних розмірів і листів клеєного клею або сосни товщиною 20 мм (або морської фанери). Перший крок – побудувати повністю міцну задню стінку, яка повинна бути прикручена до двох стійок, які утворюють задні ніжки, на зовнішніх сторонах. Дві горизонтальні обрешітки прикріплені до цих стійок для формування розмірів хатки, а потім з’єднані спереду третьою обрешіткою, паралельно задній стінці, для формування рами для основи рівня землі. Решта дві стійки кріпляться до двох зовнішніх передніх кутів цієї рами, утворюючи передню ніжку конструкції.

how to build a wooden rabbit hutch step 2

Крок 3: ВЕРХНІЙ РІВЕНЬ

Підлога верхнього рівня блокується, тому його завжди можна зняти для прибирання в кінці сезону. Отвір для пандусу має підняту кромку для утримання зернистості, яка згодом буде посипана на підлогу. Для того, щоб надати кролику усамітнення, на цьому ж рівні роблять невелику кімнату для нір з єдиним отвором з використанням фанери 8 мм. Він також вставляється на місце, щоб при необхідності його можна було зняти. Бічні стінки закриті сосновими дошками (або панелями), тоді як четверта стіна закрита лише частково, відповідно до кімнати. Поверхня, що залишилася, має великий отвір, який необхідно закрити дротяною сіткою. В одній точці сітки робиться отвір, вирізаючи квадрат. Трохи більший квадрат сітки, який вирізається, використовується для виготовлення маленьких дверей у комплекті з пружинною засувкою. Бічні стінки виготовляються шляхом прикручування дощок до стійок конструкцій та обрешіток по периметру.

how to build a wooden rabbit hutch step 3

Крок 4: РІВЕНЬ ГРУНТУ

Рівень землі підтримується чотирма ніжками, які спираються на землю. Кролик досягає його, спускаючись по пандусу, який виконує роль сходів. Коли будиночок кладуть на траву, це дає кролику можливість контактувати з землею. Звичайно, навколо корпусу встановлена ​​захисна сітка. Дві ніжки з однієї короткої сторони оснащені колесами для переміщення корпусу.

how to build a wooden rabbit hutch step 4

Крок 5: ДАХ

Утримуючи фронтони на місці на зовнішніх стінах, встановіть скати даху, зроблені з листів соснового клею, і закріпіть їх на місці. Хатка накрита дахом з двома скатами та двома фронтонами. Він повністю піднімається, будучи шарнірно з одного боку. Дерев’яний стрижень, з’єднаний з одного кінця, складається і відкривається, як компас, щоб утримувати мобільний дах у повністю відкритому положенні. Смоли повинні бути захищені самоклеючимся бітумним листом або практичною асфальтовою черепицею, на яку прибиті цвяхи.

how to build a wooden rabbit hutch step 5

Крок 6: ЗАВЕРШЕННЯ

Він закінчується обробкою з восковим ефектом, що застосовується тільки зовні, а всередині залишається необробленою, оскільки кролики, як правило, гризуть дерев’яні конструкції. Груба крупа розсипається по піднятій підлозі, і можна додати піддон для сміття, якщо кролик навчився ним користуватися. Солому можна розкидати всередині нори. На передній сітці вішається невелика пляшка для пиття. Технічне обслуговування передбачає регулярне чищення та нанесення багатофункціонального продукту WD-40 на петлі та колеса.

how to build a wooden rabbit hutch step 6

ОЗНАЙОМТЕСЯ З ІНШИМИ ПОРАДАМИ

Ознайомтеся з іншими корисними порадами в розділі БЛОГ нашого сайту.

Контакти

ТОВ «МейнПак», Yкраїна, 14021, м. Чернігів вул. Широка, 2

© 2021 WD-40 Company