tracking

ЯК ВИДАЛИТИ ЦЕМЕНТ З ПЛИТКИ?

Ви хочете знати, як видалити цемент з плитки? Ми допоможемо вам вирішити цю проблему.

Неминучим наслідком “будівельного майданчика” вдома для кладки, облицювання плиткою або інших робіт є виявлення невеликих відкладень цементу, вапняку або інших типів сумішей (штукатурки, плиткового клею, шпаклівки і т. д.) на підлозі. Ці залишки часто утворюють більш-менш помітні плями води в сумішах, які при висиханні залишають тонкий білий або сірий шар. Звичайно, ступінь цих відкладень також залежить від заходів захисту підлоги від бризок і крапель різних розчинів, які ви використовуєте.

Тому важливо вжити заходів для усунення проблеми, як з естетичних причин, так і, перш за все, за функціональними причинами, оскільки ці матеріали легко руйнуються, коли по ним ходять, і, з огляду на, що вони зазвичай повні піску, вони можуть подряпати і зіпсувати плитку, паркет або інші види підлогових покриттів.

Що Вам знадобиться

group product image

Крок 1: ЗАГАЛЬНА ЧИСТКА, ЩОБ ВИДАЛИТИ ЦЕМЕНТ З ПЛИТКИ

Перший крок, який треба зробити, щоб видалити цемент з плитки – це ретельне очищення мітлою, а потім хорошим пилососом, поки цемент ще сухий. Менш закріплені частки легко видаляються, і залишається тільки самий прилиплий шар цього бруду.

remove cement from tiles 001

Крок 2: ПОПЕРЕДНЄ МИТТЯ

Попереднє миття служить для видалення більш світлих плям і поліпшення видимості більш покритих кіркою матеріалів. Майте на увазі, що будівельні розчини зазвичай містять вапняк, і тому мити необхідно кислотним продуктом, здатним його розчиняти. На ринку є багато продуктів, які володіють достатньою кислотністю для цього завдання, але часто просто додавання певної кількості оцту (білого або спиртового) в воду дає хороші результати. Після висихання можуть залишитися плями. Розпорошіть на них трохи Універсального засобу WD-40. Через кілька хвилин протріть сухою тканиною.

remove cement from tiles 002

Крок 3: ВИДАЛЕННЯ БУДЬ-ЯКОЇ ШТУКАТУРКИ

Штукатурка – найпростіший для видалення матеріал. Часто буває достатньо енергійного чищення щіткою з водою і оцтом. Якщо штукатурка чинить опір, використовуйте шпатель перед нанесенням оцтової води. Це може зіпсувати віск на підлозі, який необхідно відновити після повного висихання.

remove cement from tiles 003

Крок 4: ВИДАЛЕННЯ БІЛЬШ ЗАТВЕРДІЛОГО ЦЕМЕНТУ

Більш тверде сміття, що налипло на поверхню, можна видалити різними способами, в тому числі в залежності від типу підлогового покриття. На керамічній плитці почніть з шпателя середньої жорсткості. Після того, як сміття буде видалене, змочіть область водою з оцтом (бажано теплим) і потріть злегка абразивною губкою (наприклад, тією, що використовується на кухні), потім просушіть. На паркеті потрібно бути дуже обережним при використанні шпателя: найкраще використовувати ніж з гнучким лезом і закругленими краями. У цьому випадку не можна використовувати губку. На паркеті мийку слід проводити з використанням слабокислих рідин, а після завершення оздоблювальні обробки необхідно відновити за допомогою спеціальних восків і фарб, придатних для паркету. Якщо ви збираєтеся використовувати Універсальний засіб WD-40, спочатку перевірте його на прихованій і малопомітній ділянці.

remove cement from tiles 004

Крок 5: ВИДАЛИТИ ЦЕМЕНТ З ПЛИТКИ СПЕЦІАЛЬНИМИ КИСЛОТАМИ

Ви також можете видалити цемент з плитки і інших видів стійких і непористих підлог (за винятком теракоти або паркету), застосувавши спеціальні кислоти для цього завдання, використовуючи щітку, яка руйнує затверділий розчин. Це агресивні продукти, які перед використанням необхідно протестувати в якомусь непомітному місці. При використанні цих продуктів обов’язково використовуйте засоби захисту (рукавички, захисні окуляри і т. д.), оскільки вони їдкі.

remove cement from tiles 005

Крок 6: ВИДАЛЕННЯ ЗАЛИШКІВ ПЛИТКОВОГО КЛЕЮ

Клей для плитки, як і інші типи спеціальних розчинів, являють собою спеціальні склади, що містять різні хімічні речовини, такі як пластифікатори, отверджувачі, клеї і т. д. Ці речовини можуть фарбувати пористі і делікатні поверхні. Керамічна плитка нечутлива до їх впливу, але при наявності інших поверхонь, таких як лінолеум або паркет, важливо забезпечити надійний і міцний захист перед виконанням робіт кладок, бо деякі плями можуть залишитися і їх буде важко підфарбувати.

remove cement from tiles 006

Крок 7: ЗАВЕРШУВАЛЬНЕ МИТТЯ

Після видалення сміття і плям обов’язково ретельно промийте підлогу, щоб видалити всі хімічні речовини або інші рідини, що залишилися на підлозі. Після висихання можна приступити до підфарбовування за допомогою оздоблювальних засобів, таких як віск, поліроль, захисні або просочувальні покриття і т. д., в залежності від типу підлогового покриття.

remove cement from tiles 007

ОЗНАЙОМТЕСЯ З ІНШИМИ ПОРАДАМИ

Ознайомтеся з іншими корисними порадами в розділі БЛОГ нашого сайту.

Контакти

ТОВ «МейнПак», Yкраїна, 14021, м. Чернігів вул. Широка, 2

© 2021 WD-40 Company