tracking

ЯК ВИДАЛИТИ ПЛЯМИ СМОЛИ З АВТОМОБІЛЯ?

Сьогодні ми дамо вам кілька корисних порад, як видалити плями смоли з автомобіля.

Ви тільки що їхали новою дорогою й нещастя (!), у вас на кузові плями смоли! Якщо ваша машина нова – це катастрофа! Але будьте впевнені, у кожної проблеми є рішення. Усуньте проблему відразу ж, перш ніж смола занадто сильно висохне на кузові. Дійсно, чим довше смола залишається на вашому автомобілі, тим важче її буде видалити. Це означає, що для його повного видалення будуть потрібні додаткові ресурси.

Що Вам знадобиться

group product image

Крок 1: ОЧИСТІТЬ СВОЮ МАШИНУ

Перш за все, щоб видалити плями смоли з автомобіля, ми радимо вам очистити сам автомобіль. Для цього сходіть на автомийку або помийте машину самостійно, якщо вдома ви добре для цього обладнані. Після того, як ваш автомобіль буде очищений, вам буде легше видалити плями смоли. Тепер принесіть продукти, згадані вище, і приготуйтеся стерти плями смоли.

how to remove tar stains from your car 001

Крок 2: ОЧИСТІТЬ НЕВЕЛИКІ ТА СВІЖІ ПЛЯМИ СМОЛИ НА КУЗОВІ

Як правило, плями смоли на нижній частині кузова автомобіля помітні, а на дверях вони більш розмиті. Саме ці бризки Універсальний засіб WD-40 може усунути без проблем! Принесіть тканину і Універсальний засіб WD-40. Струсіть продукт. Потім розпиліть його на плями і дайте йому подіяти. Чим більше пляма, тим більше необхідно часу, для того, щоб він подіяв. Нарешті, протріть ганчіркою. Ви побачите, як найсвітліші плями миттєво зникнуть!

how to remove tar stains from your car 002

Крок 3: ВИДАЛІТЬ ПЛЯМИ СМОЛИ ЗА ДОПОМОГОЮ УАЙТ-СПІРИТУ

Якщо ви не можете видалити плями смоли з автомобіля за допомогою Універсального засобу WD-40, ви можете провести тест за допомогою невеликої кількості уайт-спіриту. Змочіть тканину уайт-спіритом і протріть машину. Якщо жоден з продуктів не ефективний, вам доведеться використати більш великі кошти, як описано в кроках нижче.

how to remove tar stains from your car 003

Крок 4: ВИДАЛІТЬ НАЙСТІЙКІШІ ПЛЯМИ СМОЛИ З АВТОМОБІЛЯ

Якщо Універсальний засіб WD-40 не може видалити плями смоли з автомобіля, зверніться до фахівця! Ми рекомендуємо Знежирювач WD-40 Specialist, який швидко і ефективно розчиняє стійкі плями, такі як масло, жир або смола. Використання буде таким же: добре струсніть засіб, потім розпиліть на плями. Потім протріть смолу тканиною.

perebros

ОЗНАЙОМТЕСЯ З ІНШИМИ ПОРАДАМИ

Ознайомтеся з іншими корисними порадами в розділі БЛОГ нашого сайту.

Контакти

ТОВ «МейнПак», Yкраїна, 14021, м. Чернігів вул. Широка, 2

© 2021 WD-40 Company