tracking

banner mup 1920x385

Про нас

Історія

Про насУніверсальний засіб WD-40 для тисячі застосувань на роботі і в побуті – засіб №1 в світі по впізнаваємості. WD-40 використовується мільйонами людей по всьому світу як в домашньому господарстві, так і на виробництві.

Засіб WD-40 було винайдено понад 60 років тому трьома співробітниками Rocket Chemical Company. У невеликій лабораторії в Сан-Дієго, штат Каліфорнія, вони прагнули створити лінію антикорозійних розчинників і знежирювачів для використання в аерокосмічній галузі.

Провідним фахівцем в команді вчених був хімік Норм Ларсен, який шукав рішення для НАСА по захисту космічної ракети Atlas від корозії. Після сорокової спроби вони створили змазку, яку назвали влаговитиснюючою (Water Displacement) і привласнили їй номер 40 (за кількістю спроб). Ця спроба стала вдалою. Так і з’явилася назва WD-40.

Через деякий час співробітники почали пробувати використовувати WD-40 для домашніх потреб і з цього моменту  почали з’являтися нові можливості використання WD-40 в побуті.

З 1958 р. Універсальний засіб WD-40 став з’являтися в продажу в аерозольних балонах.

Протягом двох років компанія Rocket Chemical Company виросла в два рази, а вже в 1969 році вона була перейменована в WD-40, тому що даний продукт став основним для компанії.

Протягом багатьох років тисячі користувачів WD-40 ділились своїми новими відкриттями в областях застосування WD-40. Іноді  знайдені способи використання шокували і здавалися досить дивними.

Одна з цікавих історій з використанням WD-40, пов’язана з водієм з Азії, який за допомогою WD-40 намагався витягти пітона з під свого автобуса.

Інший кумедний випадок застосування WD-40 був пов’язаний з поліцейськими, які за допомогою WD-40 намагалися звільнити злодія, який застряг у вентиляційному отворі.

Формула WD-40 зберігається в найсуворішому секреті вже довгі роки, при цьому залишається незмінною з тих пір, як була винайдена командою Нормана Ларсена. Синьо-жовтий балончик десятиліттями залишається символом якості.

Наші бренди

На додаток до свого знаменитого на весь світ синьо-жовтого балончика компанія WD-40 пропонує широкий спектр спеціалізованих продуктів, орієнтованих як на аматорів, так і на професіоналів.

WD-40 Specialist – це лінійка спеціалізованих продуктів професійного рівня, розроблених для вирішення завдань як в побуті, так і на виробництві.

Таким чином, засіб WD-40, незалежно від того, чи він видаляє малюнки ваших дітей зі стін, чи підтримує ваш мотоцикл або велосипед в робочому стані, чи забеспечує обслуговування високоточних верстатів та обладнання на промислових підприємствах, залишається  універсальним засобом №1 в світі для вирішення будь яких проблем.

З якою б проблемою ви не зіткнулися, WD-40 все владнає!

 

Контакти

ТОВ «МейнПак», Yкраїна, 14021, м. Чернігів вул. Широка, 2

© 2021 WD-40 Company