tracking

WD-40 Specialist®

dynamic arc

WD‑40® Specialist
продуктова лінійка

для найскладніших завдань

Спеціалізована продукція для будь -яких торговців або професіоналів галузі.

Наш асортимент спеціалістів WD‑40 є вашим ідеальним супутником, особливо коли мова йде про ці галузі. Ми вдосконалили наш багатофункціональний продукт, щоб запропонувати вам професійний асортимент мастил, мастил та засобів для чищення. Усі наші банки -спеціалісти мають аплікатор Smart Straw і технологію Spray 2 Ways, що забезпечує максимальну гнучкість.

Викличте спеціалістів для виконання цих напружених завдань!

Ви можете покластися на спеціаліста WD‑40 для інтенсивного використання та виконання більш важких завдань. Наприклад, наша високоефективна біла літієва мастило чудово підходить для важких умов застосування металу до металу. Ви також можете використовувати такі продукти, як наша високоефективна мастило з ПТФЕ, суха мастила з фрикційного фторопласту або високоефективна силіконова мастила для точної роботи з більш конкретними вимогами.

Якими б не були ваші потреби, для цього є спеціаліст WD‑40.

Для швидкодіючого знежирювача на основі розчинника, який не залишає слідів, швидкодіючий знежирювач ідеально підходить. А якщо вам потрібен очищувач, який знімає олію, бруд, залишки флюсу та конденсат з чутливого обладнання, то Швидко висихаючий контактний очищувач-це чудове багаторазове рішення. Ви також можете звернутися за допомогою нашого швидкого вивільнення, щоб швидко вилікувати вилучені кріплення та механізми.

WD‑40 Specialist® продукти

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

ТОВ «МейнПак», Yкраїна, 14021, м. Чернігів, вул.

Широка, 2.