tracking

WD-40® Multi-Use Product

dynamic arc

WD‑40® Multi-Use Product

Один балончик - тисяча застосувань

Продукт з тисячею застосувань

Спочатку розроблений як формула, що допомагає витісняти вологу з компонентів космічних кораблів, багаторазовий продукт WD‑40 незабаром став відомий як балончик із тисячею застосувань. Невдовзі люди почали бачити його достоїнства для цілого ряду робіт по дому, майстерні, фабриці та гаражу.

Та ж чудова формула

Після всіх цих років формула залишається незмінною, як і корисність багатофункціональних продуктів WD‑40. Він є неоціненним для величезного ряду робіт та завдань, включаючи проникнення застряглих деталей, витіснення вологи та змащення. Він захищає метал від іржі та корозії і навіть очищає жир та бруд від поверхонь.

Багатофункціональний продукт WD‑40 став ще зручнішим!

Формула багаторазового використання може бути тією самою, але змінилося кілька речей. Наприклад, наша система інтелектуальної соломи та гнучкої доставки революціонізувала те, як люди використовують наш продукт. Просто переверніть соломинку вгору для миттєвого складного нанесення і знову вниз для надзвичайно широкого розпилення. Більше не потрібно боятися втратити цю маленьку червону соломинку!

WD‑40® Multi-Use Product продукти

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

ТОВ «МейнПак», Yкраїна, 14021, м. Чернігів, вул.

Широка, 2.